Menu
Kontakt
Euro-Cleanex zż Poznań

tel.: 517-515-514
e-mail: biuro@poznan-sprzatanie.pl
google_plus

Pakiety
Poszukujesz sprzątania regularnego? Sprawdź! zestaw pakietów
Poradnik
NR 1/2020
poradnik sprzątanie
Pobierz
OC sprzątanie
polisa oc
aktualnie 100 000zł!
Zaufali nam:
logo_firmy
Nasze usługi:

Mycie okien

W poznaniu świadczymy również usługi kompleksowego mycia okien. Usługa obejmuje mycie szyb jak i framug okiennych , parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Z dokładnością wymyjemy ramy okienne różnego rodzaju od drewnianych po PCV różnego koloru i powierzchni.

Szukasz firmy która profesjonalnie umyje twoje okna , a jednocześnie w krótkim czasie , to właśnie znalazłeś. Potrafimy to wykonać dzięki sprzętowi do zastosowania przemysłowego renomowanej niemieckiej firmy. Posiadamy sprzęt tj, baranki , drapaki , ściągaczki , kije teleskopowe , itp. Przez zastosowanie powyższych możemy dosięgnąć również szyby zamontowane na wyższym poziomie.

Działamy na rynku od 1995 roku testowaliśmy przez ten czas różne środki czystości oraz chemie profesjonalną , dlatego wybraliśmy te najlepsze i ich używamy. Testujemy również wszystkie nowości dostępne na rynku dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze środki chemiczne. Nasza chemia nie pozostawia smug na umytych oknach.

Mycie okien po remoncie nie stanowi dla nas problemu nasze skrobaki poradzą sobie z farbą pozostałą na niezabezpieczonych szybach .

tel. 517-515-514